NASIL ÇALIŞIR?

Öncelikle Dijital Pano TV menüsünden Üye Kayıt bölümüne tıklayarak; kurum kodumuzu (özel okul ise gerek yok!), mümkünse kurumsal mail(devlet okullari hariç) adresimizi, ad soyad bilgilerimizi(size nasıl hitap edeceğim), telefon numarası(önümüzdeki günlerde güvenliği biraz daha arttırma adına lazım olacak, ama zorunlu değil) gibi bilgilerimizi girerek kayıt işlemini gerçekleştiriyoruz, yapılan kısa ön araştırma sonucunda üyeliğiniz tarafımızdan aktive edilerek, vermiş olduğunuz mail adresine onay mesajı gelmesiyle; Dijital Pano TV'nizi kullanmaya başlıyorsunuz.
Yönetim paneline onay aşamasından geçmiş kullanıcılar erişebiliyor, bu aşamadan sonra mümkün olduğunca basit bir yapıya indirgenen yönetim paneline okulunuzla alakalı bilgileri girerek, Dijital Pano Tv'nizi yayınlıyorsunuz.
Bireysel bir çalışma olan Dijital Pano TV uygulaması, tasarım ve kodlama olarak zaman içersinde her geçen gün yenilenerek güncelleştiriliyor. Soru, görüş, yardım ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.

KİMLER KULLANABİLİR?

Dijital Pano TV yerli ve yabancı, özel ve devlet kurumları dahil olmak üzere tüm eğitim kurumlarına hitap etmektedir ve ücretsizdir. Ticari amaçla kullanılmadıktan sonra diğer kurum ve kuruluşlarda kullanabilir!