Dijital Pano TV

Dijital Pano TV ‘miz İlk Tanıtım Videosunu Yayınladı

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır!

dijital pano tanıtım videosu youtube

Arkadaşlar, yarıyıl tatilinde dijital pano tv mizi biraz daha geliştiririm ve güncellemeler de bulunurum  diye düşünüyordum ama yanılmışım. Elinizden öper Zeynep(5yaş) ve Kerem(2yaş) adında 2 ciğerparem olduğunu gözardı etmişim.Çocuklarla ilgileniyorum derken , dijital panomuzla yeterince ilgilenemedim. Ama bende bu süre içinde boş durmadım tabi.

Bilgisayarımı yanıma almama rağmen bilgisayarımla çok az vakit geçirdiğimi itiraf etmeliyim öncelikle. Çocuklardan arta kalan zamanlarda da (genellik gece 2-3’e kadar) iyisi mi bir tanıtım videosu hazırlayım dedim ve aldım elime telefonumu. Biraz araştırmayla çeşitli video düzenleme araçlarını google market‘ten indirdim. Ve benim de hoşuma giden bir ses kullanılmayan bir tanıtım videosu hazırladım.( Önümüzdeki günlerde hangi programları kullandığımı merak eden arkadaşlarla paylaşırım.)

Toplam 1 dakika 10 saniye süren tanıtım filmimizi, an itibariyle youtube üzerinden yayına verdim. Tabi facebook ve sitemiz üzerinden de linklerini paylaştım. Sizden ricam, daha fazla kitleye ulaşması adına paylaşmanız ve beğenmeniz olacaktır.

DijitalPanoTV’yi kullanmak için; http://www.dijitalpanotv.com/uye-kayit/ adresinden kayıt olunuz.

Eksiklikleri elbette vardır, ama ben beğendim. Hadi buyrun izleyin;

Youtube üzerinden İzlemek İçin Tıklayınız

 

Yorumlar

Yorum

5.921 Görüntüleme

2 Comments

  1. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something enlightening to read?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir